GENERATOR OZONU

Przemysłowy generator OZONU o wydajności 30000mg/h 

Jako jedyny ozonator dostępny na rynku posiada funkcje programatora pracy. Oznacza to, że można ustawić ozonator żeby działał w określony dzień o określonej godzinie i przez określony czas.

Można go ustawić w jednym miejscu w firmie czy w domu i zaprogramować go, żeby uruchamiał się na przykład o godzinie 23:00 każdego dnia i ozonował przez 2-3 godziny dane pomieszczenie a następnie się wyłączył. Dzięki temu nie tracą państwo czasu na chodzenie i obsługę urządzenia. Wystarczy raz go ustawić i można się cieszyć odkażonym pomieszczeniem codziennie rano bez żadnego wysiłku. Jest to jedyny tego typu ozonator na rynku z taką funkcją!

HTB1ZPBdKSzqK1RjSZFp761kSXXaM.png_.webp
 
HTB1eUtdKQvoK1RjSZFN763xMVXaI.png

ZASTOSOWANIE:

  • Dezynfekcja i ozonowanie powietrza w pomieszczeniach celem usunięcia: nieprzyjemnych zapachów, bakterii, drobnoustrojów chorobotwórczych, grzybów, alergenów, roztoczy wirusów, pleśni.

  • Dezynfekcja i ozonowanie środowiska wodnego: woda spożywcza, woda do kąpieli itp.

  • Dezynfekcja i ozonowanie artykułów spożywczych, owoców, warzyw.

  • Dezynfekcji i ozonowanie pojazdów: klimatyzacja samochodowa, dezynfekcja wnętrza, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, za pomocą ozonatora usuwa się nieprzyjemny zapach pochodzący od bakterii i grzybów zgromadzonych na parowniku układu klimatyzacji.

  • Inne zastosowania: ozonowanie: lodówek, szaf, akwariów

Cena: 999 zł